Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Ogłoszenia - Ogłoszenia

Ogłoszenia

Forum: Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia (3)
 1. Avatar POL_ED
  POL_ED jest nieaktywny Zbanowany admin
  Mężczyzna
  Dystrybucja: MDV2011-32,Debian Lenny, 64studio
  Polska
  Dołączył
  Jun 2005
  Skąd
  Tigerland
  Postów
  12,405
  Wątków
  231
  Downloads
  150
  Uploads
  102
  Siła Reputacji
  1272
  Reputacja
  18333

  Reputacja na Forum

  System Reputacji umożliwia użytkownikom na pozostawienie komentarza i ocenę postu innej osoby. A przez to na wpłyniecie na poziom 'Reputacji' danej osoby.
  System Reputacji jest najprostszym sposobem na ocenę, podziękowanie za pomoc lub skarcenie kogoś.
  Użytkownicy otrzymują i tracą reputacje na podstawie ocen uzyskiwanych od innych użytkowników.
  Użytkownicy, mający możliwość wpłynięcia na czyjąś reputacje (Siła Reputacji > 0), dają lub zabierają punkty poprzez aprobatę lub dezaprobatę treści postu.
  Zależnie od stylu jaki używamy reputacje daje się używając oznaczonego poniżej przycisku:


  Następnie zaznaczamy czy chcemy pochwalić czy zganić użytkownika, wpisujemy parę słów komentarza (BEZ TEGO OCENA NIE BĘDZIE PRZYZNANA), klikamy przycisk 'Zmień Reputację' i gotowe!

  Informacje nt tego kto nam dał reputacje i co wpisał jako komentarz znajdziemy w ramce w poście, za który przyznano reputację oraz Panelu Użytkownika.

  Tam też możemy zobaczyć ile łącznie posiadamy pkt reputacji. Natomiast przy każdym naszym poście jest wyświetlana informacja nt siły naszej reputacji (czyli ile pkt dajemy/zabieramy innym).