Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet. Please take a second, Click here to register, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: problem z siecia radiowa

Wątków
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    29
    Reputacja
    1

problem z siecia radiowa

mam karte sieciowa wireless lan adapter firmy planet model wl-8305 i jest ona podlaczona do sieci radiowej. pod windows sa specjalne sterowniki ale na linuxa takich nie znalazlem (nawet na stronie producenta). znalazlem jedno how to opisujace ten temat ale ze jestem "bardzo poczotkujacym" uzytkownikiem linux to nic z niego nie zrozumialem wiec prosilbym o proste wyjasnienie. to jest adres tego how to http://newbie.linux.pl/?id=article&kategor...oria=4&show=124.

Wątków
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    30
    Reputacja
    1
    heh....też mam problem z tą kartą. Wiele osób twierdzi, że owe sterowniki jeszcze nie istnieją, a niektórzy mówią że posiadają te sterwoniki....dziwna sprawa. Ale cóż....Trzeba szukać.....

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)