Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet. Please take a second, Click here to register, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Modem, ale jaki?

Anonymous Gość

Modem, ale jaki?

Witam,

Mam problem z modemem ELSA PCI HSF. Czy moze ktos mi powiedziec skad wziasc drivery albo moze ktos ma/zna jakis modem ktory pod 9.2 chodzi bez problemow - najlepiej sie detektuje (jestem newbe )

Z gory dzieki!

Pozdrawiam,
    Albert

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość

jaki modem

Bardzo dobre pytanie jaki wybrać modem. zoltrix mi niedziała. noto wypróbowałem pentagrama nawela 56i który nawet stery pod redhata7 ale kiszka. czy komuś chodzi jakikolwiek winmodem na mandraku

Wątków
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    67
    Reputacja
    517
    Modemy HCF/HSF są jednymi z lepiej działającymi pod Linuksem. Sterowniki są na http://www.linuxant.com/company Jeszcze jakis czas temu trzeba było za nie płacić, ale widzę, ze teraz juz nie. Z tego co wiem, to większość Zoltrixów jest oparta na chipsetach connexant/rockwell,a te właśnie są obsługiwane przez sterowniki ze strony. Ja korzystałem z Zoltriksa Spirit przez dość długi czas.
    Natomiast, jeśli chodzi o wybór modemu to najlepiej sprzętowy, czyli zazwyczaj zewnętrzny. Dobrą opinię mają Asmaksy,ale nie pamiętam które.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)