Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Zwis przy uruchamianiu
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Zwis przy uruchamianiu

Anonymous Gość

Zwis przy uruchamianiu

Eee...
    Zainstalowałem MDK9.2 najpierw z ftp, a potem z płyt. I d***a. Za każdym razem podczas włączania wiesza mi się przy sprawdzaniu modułów .
    Jak to obejść? O co wogóle chodzi?

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość
    ja mam czasami to samo zwis mam potężny że nawet nie działa przycisk power na MDK 9.1

Wątków
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1
    U mnie było to samo, kilka razy przeinstalowałem system, przy okazji nauczyłem sie odzyskiwac system. Ni jak nie potrafię wyjąsnic tego zjawiska wieszania się. U mnie to następowało po próbie zainstalowania skanera i przeładowaniu systemu. Miałem też inny problem: jeżeli przy instalacji wybrałem środowisko IceWM i w tym środowisku ustawiłem ustawiłem cokolwiek dotyczacego użytkownika, to nie mogłem potem sie zalogować w innym środowisku, KDE i GNOME zgłaszały mi błędy. Chodził tylko root. Mam też problemy z uruchomieniem dźwieku soundblaster AWE 32 na ISA i skanerem Plustek OpticPro 9630P na LPT (nie moge znaleźć portu LPT2). Sprzęt mam stary z odzysku ale nieźle chodzi (AMD K6-2/500 podkecony do 550 i 128 Mb RAM). Dodam jeszcze na koniec że jestem raczkujacym użytkownikiem Linuxa (kiedys próbowałem Red Heat)

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)