Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Jaka dystrybucja Linuxa obsługuje gry, np. Colin 3 ?
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jaka dystrybucja Linuxa obsługuje gry, np. Colin 3 ?

Anonymous Gość

Jaka dystrybucja Linuxa obsługuje gry, np. Colin 3 ?

Jaka dystrybucja Linuxa obsługuje gry, np. Colin 3 ? :?:

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość
    Chyba żadna.
    Spróbuj zainstalować wine(www.winehq.org) lub winex to może pujdzie.

Anonymous Gość

Dzięki

Dzięki 8)

Anonymous Gość
    Przestan czlowieku Linux nie jest do grania. Jak chcesz grac w gry zainstaluj Micro$HITA a nie Linuxa. Na linuxie dopiero zaczynaja sie rozwijac gry. Gdzies widzialem podobna gre do gry blod pod Win$hitem ale to wszystko sa dopiero poczatki. Jedna rada chcesz grac zainstaluj WIN$HITA a LINUXA zostaw w spokoju interesuje cie administrowanie, uczenie sie i ciezki wysilek wtedy dopiero instaluj LINUXA.

Druciak jest nieaktywny Gold Member
    Dystrybucja: 2.0 PLD Linux (Ac)
    Wątków
    48
    Siła Reputacji
    38
    Reputacja
    71

Czy aby napewno ??

Przestan czlowieku Linux nie jest do grania. Jak chcesz grac w gry zainstaluj Micro$HITA a nie Linuxa. Na linuxie dopiero zaczynaja sie rozwijac gry. Gdzies widzialem podobna gre do gry blod pod Win$hitem ale to wszystko sa dopiero poczatki. Jedna rada chcesz grac zainstaluj WIN$HITA a LINUXA zostaw w spokoju interesuje cie administrowanie, uczenie sie i ciezki wysilek wtedy dopiero instaluj LINUXA.
    Hmm... ja gralem w Quake III Arena pod Linuksem, gralem tez w UT. Tak wiec nie wiem co myslec o twoim poscie. Chyba jestes troszeczke nie na czasie, jesli chodzi o gry pod Linuksem.

Wątków
    3
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Re: Czy aby napewno ??

Hmm... ja gralem w Quake III Arena pod Linuksem, gralem tez w UT. Tak wiec nie wiem co myslec o twoim poscie. Chyba jestes troszeczke nie na czasie, jesli chodzi o gry pod Linuksem.[/quote]

Jak to zrobiłeś

imported_Pic Gość
    Co do mnie to grałem w RTCW i w Quake 3 na Linuxie . Ładnie chodzi

Druciak jest nieaktywny Gold Member
    Dystrybucja: 2.0 PLD Linux (Ac)
    Wątków
    48
    Siła Reputacji
    38
    Reputacja
    71
    Co do mnie to grałem w RTCW i w Quake 3 na Linuxie . Ładnie chodzi
    Grałem też w Counter Strike, ale chodziło to pod jakimś emulatorem Windows (Wine ). Jednak to nie był mój komputer, tamten to był niezły wypas PIV 2.4Ghz 1.5GB RAM a OS to PLD. Gościu u którego w to grałem to jest niezły magik jeśli chodzi o Linuxa. Wie co tam sie dzieje, nie to co ja korzystający z druidów :-)

Wątków
    3
    Siła Reputacji
    31
    Reputacja
    1

hmmmm ????

Linux jest to typowo system sieciowy i to nie ulega wątpliwości ... jednakże nikt nie wyklucza grania pod nim. Faktem jest to, iż nie mo dużo gier pod linuxa ... znajdziesz Quake 3 Arena (instalator pod linuxa, potrzebna tylko orygina........ tylko płytka cd z q3 ) UT 2003 - instalacja pod linuxa, quake 2 też z instalka lnx.

Jeżeli poszukasz to znajdziesz dużo więcej !

A co do innych to pomoże na pewno Wine lub inne emulatory, jeżeli nie za free to jakieś szerwery ; ) i zdając się na polskich krakerów i ich umiejętnosci (szczególnie Kraków i Wrocław) znajdziesz również seriale czy też craki !

Wystarczy ustawić odpowiednie parametry i ....

You have take a win
    Chomik Sierściuch - stary "chomik" na nowej drodze

Wątków
    5
    Siła Reputacji
    31
    Reputacja
    1
    Jak coś chodzi pod direct'em a nie pod opengl to już na mój gust jest problem. UT chodził pod opengl jak i również po wgraniu paru rzeczy pod linuxem całkiem nieźle. O Colinie bym zapomniał jakie to ma wymogi? a i tak jak go odpalałem to zależnie od geforce trzeba było wgrywać inne sterowniki żeby gra sie odpalała. Zaden emulator tego nie pociągnie raczej.
    PS
    O Wine bym zapomniał bo to bardzo prosty emulator ale już niektóre aplikacje za nic nie ruszą - poza tym nie ma tam directa Nawet Wmware nie pomoże.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)