Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Lexmarz35
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Lexmarz35

Anonymous Gość

Lexmarz35

Przeszukałem gogle i wasze forum i nie znalazłem mojego problemu:
    Zainstalowałem wpisując w konsoli komendę /home/robert/lexmarkz35-1.0-1.gz.sh
    pojawiło się okno instalacyjne no i dałem dalej pokazał że rozpakowuje do /dev/usb/lp0/
    no to ok zakończyła sie instalacja pomyślnie, patzre jest taki plido którego sie rozpakowało.
    I co dalej instaluje drukarke w CUPS bo automatycznie mi tak tobi i dalej nie ma na liście Z35 tylko z31,z33 ale na nich nie dziła tyljko ciągnie papier i nic.Czytałem u was na forum o jakimś demonie ale niewiem jak sie za zo zabrać aby ona działała .Starałem sie opisać jak najlepiej.
    ]Pozdarwiam miłych Świąt i prosze o pomoc.

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość

Re: Lexmarz35

Przeszukałem gogle i wasze forum i nie znalazłem mojego problemu:
    Zainstalowałem wpisując w konsoli komendę /home/robert/lexmarkz35-1.0-1.gz.sh
    pojawiło się okno instalacyjne no i dałem dalej pokazał że rozpakowuje do /dev/usb/lp0/
    no to ok zakończyła sie instalacja pomyślnie, patzre jest taki plido którego sie rozpakowało.
    I co dalej instaluje drukarke w CUPS bo automatycznie mi tak tobi i dalej nie ma na liście Z35 tylko z31,z33 ale na nich nie dziła tyljko ciągnie papier i nic.Czytałem u was na forum o jakimś demonie ale niewiem jak sie za zo zabrać aby ona działała .Starałem sie opisać jak najlepiej.
    ]Pozdarwiam miłych Świąt i prosze o pomoc.
    ja mam lexmarka z25 i ściągnąłem stery ale zupełnie niewiem jak je zainstalować help help dkedziora@wp.pl

Wątków
    4
    Siła Reputacji
    29
    Reputacja
    1
    Sam, nie bardzo się jeszcze orientuję w linuksie, ale spóbuję Ci pomóc ( mam nadzieję ). spróbuj przestawić sterownik drukarki CUPS na LPD. U mnie lexmarka z33 udało się uruchomić na tym sterowniku, a na CUPS drukarka wciągała tylko papier.
    Mam nadzieję, że pomogłem.

Anonymous Gość

dalej nic

:cry:
    Przestawiłem na pierwotny uniksowy LPD i nic zainstalowałem nawet LPRng i też nic lipa sie dzieje jestem w stanie pomyśleć że na linuxie lexmarki nie chodzą.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Uprawnienia