Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Mozilla 1.4.2 i Flash player 6
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Mozilla 1.4.2 i Flash player 6

Wątków
    67
    Siła Reputacji
    31
    Reputacja
    9

Mozilla 1.4.2 i Flash player 6

Mama mozille 1.4.2 i chciałem żęby miałea wszystko zainstalowaneg tzn jave i flash. Znalazlem sobie stronke gdzie pisze jak to zrobić www.linux.friko.pl i zabrałem się na początek za jave wszystko zrobiłem jak należy i działa bez problemu. Czat onetu mi się włącza i wszystkie aplikacje javy też. Potem postanowiłem sie złapać za Flasha autor pisał aby sobie ściągnąć flasha 6 i też tak zrobiłem.
    Po włączeniu pliku z installem wszystko zrobiłeo się jak należy dokładnie tak samo jak w instrukcji. Zrestartowałem system i włączyłem mozille ale okazało się że nie ma wtyczek do flasha. I teraz moje pytanie co zrobiłem źle albo jak włączyć tą wtyczke ręcznie
    Mama zainstalowaną mozille tak /home/marke/tools/mozilla/ i też tak dałem przy installu i w katalogu plugins i są tak 3 nowe pliczki flashplayer.xpt libflashplayer.so ShockwaveFlash.class

Błagam o pomoc bo mnie wykończą te komunikaty o nie zainstalowanym flashu :shock:

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Wątków
    0
    Siła Reputacji
    30
    Reputacja
    1
    Masz chyba 1.4.1 - bo to jest ostatnia wersja stabilna, ale do rzeczy.
    1. Najprościej pobrać mozillę ze strony mozillapl.org ( i tam też szukać porad odnośnie programów opartych na silniku Gecko) ponieważ ta polska wersja zawiera w sobie flasha i parę innych dodatków (ale bez javy, która możesz podpiąć tak jak pisałeś wcześniej).
    2. Odpalić z konsoli i zobaczyć czy są jakieś błędy flasha - często się zdarza, że brakuje jakiegoś pakietu mandrake'a (libstdc++ czy coś podobnego, będzie napisane).
    3. U mnie na MozilliPL 1.5 flash działa, ale nie mam w katalogu plugins pliku
    flashplayer.xpt.
    4. Jeśli ktoś szukałby wtyczki Macromedia Shockwave lub Flasha 7.0 na Mozillę pod linuxa to istnieje program CrossOver Plugin, który podpina pod mozillę wtyczki windowsowe i inne programy. Ma jedną wadę - nie jest darmowy.

Anonymous Gość

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)