Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Katalogi użytkowników
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Katalogi użytkowników

Wątków
    3
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Katalogi użytkowników

"Nie mozna połączyć się z katalogiem użytkowników. Błąd dowiązania do katalogu użytkownikow: Can't contact LDAP server"

...to widze po uruchomieniu Linux'a. Nie mam pojęcia co z tym zrobic. Porsze o podpowiedź.

Druga sprawa to dostep do folderow i plikow. Chce zainstalowac Neostrade, ale nie moge zainstalowac modemu. Mam plik mqmt.o na pulpice ale jak probuje go umiescic w katalogu:
    /usr/share/speedtouch to dowiaduje sie, ze "nie mam dostepu ..." cos w tym stylu.
    Wiem, ze opisuje to wszystko jezykiem laika, ale takim wlasnie-poczatkujacym uzytkownikeim Linuxa jestem. Stad prosba do Wielebnych zeby nie pouczali a jesli ktos ma na tyle symaptii dla "nowych" ze rozumie o co pytam to BARDZO PROSZE O POMOC!

Z gory dziekuje!

mixal
    KILL BILL

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Borry jest nieaktywny Gold Member
    Dystrybucja: Debian/Freesco/WinXP
    Wątków
    38
    Siła Reputacji
    33
    Reputacja
    6
    Wielebnych

Tu masz parę tekstów które napewno Ci się przydadzą

Prawa i atrybuty

Komendy i podstawy Linuksa

Wiele ciekawych rzeczy możesz przeczytać na newbie.linux.pl. Poza tym tą samą operację możesz wykonać z poziomu roota który będzie miał takie uprawnienia.

Co do LDAP to jest to:

LDAP is a lightweight alternative to the X.500 Directory Access Protocol (DAP) for use on the Internet. It uses TCP/IP stack verses the overly complex OSI stack. It also has other simplications, such as the representing most attribute values and many protocol items as textual strings, that are designed to make clients easier to implement.
    Więc jak widzisz chyba nie bardzo Ci jest to potrzebne. Ale dlaczego on Ci to wyświetla to szczerze mówiąc nie wiem.
    A oto człowiek który potrafi usypiać cegły.
    --------------------
    JID : borry@chrome.pl (to NIE jest mail)

Anonymous Gość
    Wielebnych

Tu masz parę tekstów które napewno Ci się przydadzą

Prawa i atrybuty

Komendy i podstawy Linuksa

Wiele ciekawych rzeczy możesz przeczytać na newbie.linux.pl. Poza tym tą samą operację możesz wykonać z poziomu roota który będzie miał takie uprawnienia.

Co do LDAP to jest to:

LDAP is a lightweight alternative to the X.500 Directory Access Protocol (DAP) for use on the Internet. It uses TCP/IP stack verses the overly complex OSI stack. It also has other simplications, such as the representing most attribute values and many protocol items as textual strings, that are designed to make clients easier to implement.
    Więc jak widzisz chyba nie bardzo Ci jest to potrzebne. Ale dlaczego on Ci to wyświetla to szczerze mówiąc nie wiem.

...moze to skutek proby konfiguracji polaczenia z internetem?

Wątków
    58
    Siła Reputacji
    43
    Reputacja
    141
    NTK - Nie Ta Kategoria! :evil:
    This is your life and it's ending one minute at a time.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)