Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
klopot SDI raz kolejny
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: klopot SDI raz kolejny

Anonymous Gość

klopot SDI raz kolejny

Zacznę od tego, że instalowalem już SDI pod Mandrake'iem 9.1 na 3 różne sposoby. Doszedlem juz do momentu w, którym przy uruchamianiu linuxa pisalo (coś tam o pppd), że polączenie jest tylko dla root'a. Potem spróbowalem kolejnego sposobu. Teraz gdy w konsoli wpisuję pppd /dev/ttys0 zapalają mi się wszystkie światelka (po lewej) na SDI, co oznacza, że niby dziala, ale jednak żadna strona się nie chce otworzyć.

Przepraszam za taki zawily opis, ale prościej nie potrafię....
    Z góry dziękuję za pomoc.

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Wątków
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    28
    Reputacja
    1
    Zerknij tutaj http://klub.chip.pl/twarogal/indox.html i zrób. Działa i na 9.0 i na 9.1 i po drobnych modyfikacjach na łączy dzierżawionym 921kbit/s. Opis prosty, szybki i co najważniejsze DZIAŁA
    Teddy47
    ---------
    "Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej" :-D

Anonymous Gość
    witam, rowniez mam problem z instalacja sdi. jestem uzytkownikiem (dumnie powiedziane) mandrake'a 8.0 traktopel. korzystalem z tego faq'a: http://newbie.linux.pl/?id=article&kategoria=4&show=6 . niestety, nie udalo mi sie uzyskac polaczenia. czy jest gdzies w sieci poprawny opis instalacji do mojej wersji ?

Wątków
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    41
    Reputacja
    141
    Bardzo proszę kogoś, kto ma SDI i wie, co gdzie jak zrobić, żeby działało bezproblemowo, o dokładną instrukcję, gdyż chciałbym ją umieścić jako watek przyklejony.
    Aha! I dla NEO+ też.

Dziękuję
    This is your life and it's ending one minute at a time.

Wątków
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    28
    Reputacja
    1
    Jeżeli chodzi o MDK 9.0 i 9.1, to pełen opis jest na stronie http://klub.chip.pl/twarogal/indox.html, zarówno dla SDI (z udostępnianiem, serwerem DHCP i powiązaniem adresu IP z MACiem karty). Również na tej stronie znajduję sie opis dla Noestrady+, ale tego niestety sprawdzić nie mogę, bo mam SDI, a nie Neostradę.
    Myślę, że autor zgodzi się na wrzucenie na to forum jego opisów. Trzeba się z nim tylko skontaktować. Na stronie był gdzieś podany jego nr GG.
    Teddy47
    ---------
    "Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej" :-D

Anonymous Gość
    Podobno można zainstalować SDI przez gotowy skrypt w Mandrake'u (plikiem *.rpm), to prawda?

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)