Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
lnx4win nie dziala :( jak zainstralowac 9.1 kolo windy ??
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: lnx4win nie dziala :( jak zainstralowac 9.1 kolo windy ??

Anonymous Gość

lnx4win nie dziala :( jak zainstralowac 9.1 kolo windy ??

Mam problem. Wlasnie sciagnalem sobie Mandrake'a 9.1 i chcialem go zainstalowac obok WinXP. Obecnie tak zainstalowanego mam Mandrake'a 8.1. Jednak polecenie lnx4win nie dziala. Myslalem zeby skorzystac z aktualizacji - obecnie, co prawda wyskakuje ze za malo miejsca na dysku by przeprowadzic aktualizacje, moge zwolnic, ale wg mnie aktualizujac lub instalujac normalnie bez polecenia lnx4win zainstalije Mandrake'a tak ze nie bede przy starcie mial mozliwosci wyboru systemu. Czy ktos moze mi pomoc? Dlaczego nie dziala polecenie lnx4win ? Jak sobie z tym poradzic

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Wątków
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Re: lnx4win nie dziala :( jak zainstralowac 9.1 kolo windy ?

Mam problem. Wlasnie sciagnalem sobie Mandrake'a 9.1 i chcialem go zainstalowac obok WinXP. Obecnie tak zainstalowanego mam Mandrake'a 8.1. Jednak polecenie lnx4win nie dziala. Myslalem zeby skorzystac z aktualizacji - obecnie, co prawda wyskakuje ze za malo miejsca na dysku by przeprowadzic aktualizacje, moge zwolnic, ale wg mnie aktualizujac lub instalujac normalnie bez polecenia lnx4win zainstalije Mandrake'a tak ze nie bede przy starcie mial mozliwosci wyboru systemu. Czy ktos moze mi pomoc? Dlaczego nie dziala polecenie lnx4win ? Jak sobie z tym poradzic
    Co ty p...ysz jak nie będziesz miał wyboru systemu skąd ci to przyszło do głowy.Instaluj i posadz lilo w mbr i bedzie ok.

Wątków
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

lnx4win

Zapraszam do obejrzenia mojego postu. Pozdrawiam

Wysłany: 03.12.2003, 14:17 Temat postu: Instalacja 'lnx4win' w Mandraku 9.0.

Wątków
    0
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1
    Bez problemu możesz instalować mandaryne...on zapisze Ci w lilo system Xp i będziesz mogł sobie wybierać przy starcie,który system będzie startował.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Uprawnienia