Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Metisse i Beryl
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Metisse i Beryl

DeZee jest nieaktywny Boy Hotelowy
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mandriva 2007.1 Spring
    Wątków
    1
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Unhappy Metisse i Beryl

Witam wszystkich, ponieważ to mój pierwszy post na forum

Mam pewien problem z komponentami wymienionymi w temacie.
    Po włączeniu Metisse komputer tak się mulił, że przy starcie pomyślałem, że nie odpali się. W końcu (po paru minutach od wesołej melodyjki) ukazał się pulpit. Jakimś cudem i z dużą cierpliwością udało mi się wyłączyć Metisse.

Oczywiście dążyłem do swego i włączyłem Pulpit 3D a w zaawansowanych Beryl. (Wszystkie te rzeczy włączałem za pomocą centrum obsługi mandriva linux) Po kolejnym uruchomieniu komputera, zamiast wielkiego cięcia się ujrzałem już tylko ładowanie a później biały ekran i koniec, nic nie mogę zrobić. System działa ponieważ gdy np. nacisnę Ctrl + Alt + Delete, a później Enter system wyłącza się... Linuksa zainstalowałem dzisiaj więc jestem całkiem zielony i nie mam pojęcia co robić:

Po pierwsze: jak wyłączyć tego Beryla?

Po drugie: dlaczego tak mam? Gdzieś przeczytałem, że do Metisse nie potrzeba mocnego kompa i choć nie mam rakiety to nie jest aż tak źle (Grafika Intel GMA X3100,Procek Intel Core Duo 1.46Ghz każdy rdzeń i 1024 ramu)

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Proszę zamieszczać wątki w odpowiednich działach...
    V.

^Przepraszam ale nie wiedziałem gdzie umieścić...

EDIT: Poradziłem sobie dzięki odpaleniu identycznego linuxa na komputerze siostry i zrobieniu listy klawiszy... Uff, nie było łatwo choć szukałem bardziej "informatycznego" sposobu. Pozostawiam jednak pytanie dlaczego tak się dzieje i ewentualnie co mogę zrobić aby to zadziałało? : O.o:

EDIT: Acha, już wiem, zapomniałęm o sterach lecz chyba zrezygnuje z linuksa bo jak znam życie to pewnie pod koniec instalacji coś mi się zwali... Wracam do windy do której chociaż stery są!
    Ostatnio edytowane przez DeZee ; 24.03.2009 o 22:03

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia