Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
W poszukiwaniu karty telewizyjnej
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: W poszukiwaniu karty telewizyjnej

Wątków
    3
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

W poszukiwaniu karty telewizyjnej

Witam.
    Znalazłem na forum trochę informacji na temat kart telewizyjnych kompatybilnych z pingwinem. Jednak wszystkie, które widziałem są podłączane pod pci. Ja zaś nie mam tam już miejsca (mam tylko dwa takie wejścia: jedno to sieciówka, drugie to kartą dźwiękowa). Dlatego jestem zainteresowany kartami zewnętrznymi. Jednak chciałbym wiedzieć, czy ktoś ma takową i używa jej pod linuxem? Jaką polecacie najbardziej?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    --------------------------
    Hmmm dzisiaj byłem w sklepie komputerowym i chciałbym się podpytać, czy kiedykolwiek, ktoś używał takich kart telewizyjnych jak:
    a) Winfast TV Pro 2,
    b) Winfast Palmtop TV,
    c) Aver Media AverTVCardBusPlus.
    Czy którąś z nich możecie polecić?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Sid1990 ; 26.03.2009 o 19:49

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia