Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Dźwięk raz jest, raz go nie ma (flash i dźwięki systemowe)
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Dźwięk raz jest, raz go nie ma (flash i dźwięki systemowe)

Wątków
    1
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Question Dźwięk raz jest, raz go nie ma (flash i dźwięki systemowe)

Witam

Mam kartę dźwiękową Creative X-Fi XremeMusic. Mój problem polega na tym że od momentu zainstalowania systemu i sterowników do karty, dźwięk pojawia się i znika za każdym włączeniem komputera. Jeżeli trafię na moment kiedy nie ma dźwięku to:

-nie ma go we flashu (youtube i inne)
    -nie ma dźwięków systemowych (podląd piosenek itd)
    -regulacja głośności na dolnym pasku wariuje ( nie mogę wyciszyć, suwak cały czas wywalany jest do góry
    -dźwięk JEST w odtwarzaczach muzyki

Co udało mi się ustalić to to, że nie jest to spowodowane flashem. Nie jest to też uzależnione od sposobu wyłączania komputera

Bardzo prosze o pomoc, i byłbym wdzięczny gdyby wszelkie wskazówki były pisane w miare czytelny sposób (jestem kompletnie początkujący, system konfigurowany był przez mojego kolegę, który nie wie za bardzo co na mój problem poradzić)

Pozdrawiam
    Marcin

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia