Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Wine vs Frontline Kursk
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Wine vs Frontline Kursk

Wątków
    3
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Wine vs Frontline Kursk

Witam.
    Próbuję ostatnio uruchomić grę "Frontline Kursk" pod Wine 1.1.18.
    Instalacja przebiega bezproblemowo, nawet dałem mu zainstalować na końcu Directa.
    Jednak z uruchomieniem jest problem. Próbowałem z płyty, ale autorun.exe nie chce się ruszyć, w menu w dziale wine oraz odpalając bezpośrednio plik game.exe w folderze gdzie zainstalowałem grę wyskakuje mi najpierw zapytanie o zabezpieczenia, a następnie taki błąd:
    Kod:
    Szanowny Użytkowniku!

Ten plik zawiera szczegółowe informacje na temat powstałego problemu.
    Zapisz ten plik i prześlij go do pomocy technicznej Twojego produktu.

------------------------------ Information ------------------------------

[Error In
    [Disc Labels]
    FRONTLINE

[System Information]
    Unable to gather system information using MSINFO32.EXE.
    Jeśli chodzi o konsolę, to wywala mi to:
    Kod:
    [tarzan@localhost ~]$ wine '/home/tarzan/.wine/drive_c/Program Files/Frontline-Kursk/bin/game.exe'
    err:alsa:ALSA_CheckSetVolume Could not find 'PCM Playback Volume' element
    err:alsa:ALSA_CheckSetVolume Could not find 'PCM Playback Volume' element
    fixme:mixer:ALSA_MixerInit No master control found on CA0106, disabling mixer
    fixme:mixer:ALSA_MixerInit No master control found on VF0470 Live! Cam Notebook, disabling mixer
    fixme:reg:GetNativeSystemInfo (0x33fc90) using GetSystemInfo()
    fixme:reg:GetNativeSystemInfo (0x33fd5c) using GetSystemInfo()
    fixme:exec:SHELL_execute flags ignored: 0x00000100
    err:module:attach_process_dlls "PROTECT.DLL" failed to initialize, aborting
    err:module:LdrInitializeThunk Main exe initialization for L"C:\\Program Files\\Frontline-Kursk\\bin\\game.exe" failed, status c0000142
    Przeszukałem google i znalazłem to http://www.codeweavers.com/support/t...cket_id=104923 jednak nie bardzo rozumiem o co chodzi temu gościowi, który próbuje pomóc. Czy tam chodzi o skopiowanie jakiegoś pliku? Jeśli tak, to skąd dokąd go skopiować dokładnie, bo ja nic nie mogę takiego znaleźć o czym on mówi.
    Ma ktoś jakąś podpowiedź Byłbym bardzo wdzięczny
    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia