Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Brak dźwięku w audacity
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Brak dźwięku w audacity

golo73 jest nieaktywny Początkujący
    Mężczyzna
    Dystrybucja: mandriva xtreme3 2009.0
    Wątków
    1
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Brak dźwięku w audacity

Witam!
    Tak, jak w temacie nie mam dźwięku w programie audacity oraz tuxguitar. Próbowałem różnych ustawień i nic. Dziwne, bo w Skypie i kadu oraz systemie dźwięki są. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam tylko, iż jestem początkującym użytkownikiem linuksa i proszę o wyrozumiałość i w miarę "łopatologiczne" wytłumaczenie problemu. Z góry dzięki!

djlusiak jest nieaktywny Początkujący
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mandriva 2008 Free
    Wątków
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Odp: Brak dźwięku w audacity

U mnie w ustawieniach Audacity jako domyślne jest włączone urządzenie odtwarzania /dev/dsp i jakoś to działa. Piszę o tym, bo jest trochę portów do wyboru. Pokombinuj w regulacji głośności dla Linuxa z suwakami PCM i Surround (z tym miałem problem).

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia