Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Emerald - nic sie nie zmienia
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Emerald - nic sie nie zmienia

ave3 jest nieaktywny Początkujący
    Kobieta/Female
    Dystrybucja: Mandriva (GNOME)
    Wątków
    2
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Emerald - nic sie nie zmienia

A wiec mam Mandrive 2009.1 i GNOME.
    Chciałem zmienić wygląd więc zainstalowałem Emerald 0.8.2.
    Nic się nie działo po tym, jak włączyłem program i zaznaczyłem thema, wiec po przejrzeniu calej masy forum doinstalowałem jeszcze Compiz 0.8.2 i gset-compiz 0.3.4. Dalej nic. Znalazłem jeszcze możliwość instalacji ikony Compiz Fusion, tylko że jak to odpalam, to pojawia się bialy ekran i juz nie wiem co robić.

Moja karta graficzna to NV43 [GeForce 6600 GT] a w centrum sterowania pisze jeszcze - Różne: Card:NVIDIA GeForce 6100 and later.

Pomocy, w Linuksie jestem raczej nowy wiec trochę wyrozumiałości

W temacie pisowni też jesteś nowy?
    W regulaminie coś pisze o zamieszczaniu postów, również coś tam jest o pisaniu w odpowiednich działach.
    V.
    Ostatnio edytowane przez vorlog ; 24.06.2009 o 14:47

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia