Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Zobacz wyniki ankiety: Czy wiesz gdzie kupc wersje Box Mandrake 9.2

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

4 30.77%
  • Nie

9 69.23%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Wątków
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Chce kupic Mandrake 9.2 z faktura vat gdzie mam to zrobic w Polsce. I gdzie jest naj taniej. Oraz skad pobrac za darmo.
    Sebastian Biel

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość

Re: Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Chce kupic Mandrake 9.2 z faktura vat gdzie mam to zrobic w Polsce. I gdzie jest naj taniej. Oraz skad pobrac za darmo.
    Żadna firma w Polsce jeszcze nie prowadzi sprzedaży wersji pudełkowych. Być może ja postaram się pogadać z Gaelem na temat sprzedaży tego do Polski ale obawiam się, że to "skórka za wyprawkę". VAT na granicy i koszty przesyłki znakomicie uniemożliwiałyby normalną sprzedaż... Poczekaj na wydanie MDK 9.2 w LinuxPlus i weź fakturę na czasopismo - żaden urząd skarbowy nie ma prawa się przyczepić...

Druciak jest nieaktywny Gold Member
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • Abit BX-133RAID
      • Procesor:
      • Pentium III (Coppermine)
      • Karta Graficzna:
      • GeForce
      • Karta Dźwiękowa:
      • Creative Labs SB Live!
      • Monitor:
      • iiyama
      • Kernel:
      • 2.6.16.23-1
    Dystrybucja: 2.0 PLD Linux (Ac)
    Wątków
    48
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    37
    Reputacja
    71

Żadna firma w Polsce jeszcze nie prowadzi sprzedaży wersji pudełkowych. Być może ja postaram się pogadać z Gaelem na temat sprzedaży tego do Polski ale obawiam się, że to "skórka za wyprawkę". VAT na granicy i koszty przesyłki znakomicie uniemożliwiałyby normalną sprzedaż... Poczekaj na wydanie MDK 9.2 w LinuxPlus i weź fakturę na czasopismo - żaden urząd skarbowy nie ma prawa się przyczepić...
    A jakby mnie interesowala wersja 9.2 Mandrake Linux PROSUITE 9 CDs+DVD to chyba musial bym sie niezle nakombinowac. Tyle tylko co ona ma takiego w sobie czego zwykla wersja nie ma Jak jest z aktualizacjami Czy korzysta z tych dla MDK 9.2 czy z jakis innych kosmicznych serwerow

Anonymous Gość

A jakby mnie interesowala wersja 9.2 Mandrake Linux PROSUITE 9 CDs+DVD to chyba musial bym sie niezle nakombinowac. Tyle tylko co ona ma takiego w sobie czego zwykla wersja nie ma Jak jest z aktualizacjami Czy korzysta z tych dla MDK 9.2 czy z jakis innych kosmicznych serwerow
    Praktycznie wszystko jest to samo + komercyjne sterowniki i wtyczki + kilka komercyjnych programow + contrib. Mam mozliwosc sciagniecia z Klubu wersji Prosuite jednak nie rozni sie ona na tyle od Download Edition abym chcial czekac az sie pobierze. Jedyna korzysc z wersji Prosuite DVD ze jest na DVD.

Tak tylko pytam: czy nie mozesz bezposrednio kupic w mandrakestore? Przesylka przyjdzie w ok. tydzien o ile ktos sie do niej na granicy nie przyczepi...

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)