Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Zobacz wyniki ankiety: Czy wiesz gdzie kupc wersje Box Mandrake 9.2

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

4 30.77%
  • Nie

9 69.23%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Wątków
    1
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Chce kupic Mandrake 9.2 z faktura vat gdzie mam to zrobic w Polsce. I gdzie jest naj taniej. Oraz skad pobrac za darmo.
    Sebastian Biel

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość

Re: Gdzie kupic mandrake 9.2 Box

Chce kupic Mandrake 9.2 z faktura vat gdzie mam to zrobic w Polsce. I gdzie jest naj taniej. Oraz skad pobrac za darmo.
    Żadna firma w Polsce jeszcze nie prowadzi sprzedaży wersji pudełkowych. Być może ja postaram się pogadać z Gaelem na temat sprzedaży tego do Polski ale obawiam się, że to "skórka za wyprawkę". VAT na granicy i koszty przesyłki znakomicie uniemożliwiałyby normalną sprzedaż... Poczekaj na wydanie MDK 9.2 w LinuxPlus i weź fakturę na czasopismo - żaden urząd skarbowy nie ma prawa się przyczepić...

Druciak jest nieaktywny Gold Member
    Dystrybucja: 2.0 PLD Linux (Ac)
    Wątków
    48
    Siła Reputacji
    38
    Reputacja
    71

Żadna firma w Polsce jeszcze nie prowadzi sprzedaży wersji pudełkowych. Być może ja postaram się pogadać z Gaelem na temat sprzedaży tego do Polski ale obawiam się, że to "skórka za wyprawkę". VAT na granicy i koszty przesyłki znakomicie uniemożliwiałyby normalną sprzedaż... Poczekaj na wydanie MDK 9.2 w LinuxPlus i weź fakturę na czasopismo - żaden urząd skarbowy nie ma prawa się przyczepić...
    A jakby mnie interesowala wersja 9.2 Mandrake Linux PROSUITE 9 CDs+DVD to chyba musial bym sie niezle nakombinowac. Tyle tylko co ona ma takiego w sobie czego zwykla wersja nie ma Jak jest z aktualizacjami Czy korzysta z tych dla MDK 9.2 czy z jakis innych kosmicznych serwerow

Anonymous Gość

A jakby mnie interesowala wersja 9.2 Mandrake Linux PROSUITE 9 CDs+DVD to chyba musial bym sie niezle nakombinowac. Tyle tylko co ona ma takiego w sobie czego zwykla wersja nie ma Jak jest z aktualizacjami Czy korzysta z tych dla MDK 9.2 czy z jakis innych kosmicznych serwerow
    Praktycznie wszystko jest to samo + komercyjne sterowniki i wtyczki + kilka komercyjnych programow + contrib. Mam mozliwosc sciagniecia z Klubu wersji Prosuite jednak nie rozni sie ona na tyle od Download Edition abym chcial czekac az sie pobierze. Jedyna korzysc z wersji Prosuite DVD ze jest na DVD.

Tak tylko pytam: czy nie mozesz bezposrednio kupic w mandrakestore? Przesylka przyjdzie w ok. tydzien o ile ktos sie do niej na granicy nie przyczepi...

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)