Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
LG Flatron W1941S 19"
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: LG Flatron W1941S 19"

Herbb jest nieaktywny Boy Hotelowy
    Mężczyzna
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • Gigabyte 9I5P
      • Procesor:
      • Intel Pentium 4 CPU 2.8 GHz
      • Karta Graficzna:
      • GF 6600 GT
      • Karta Dźwiękowa:
      • Intel ICH6
      • Monitor:
      • LG FLATRON W1941S
      • Kernel:
      • 2.6.34-ARCH
    Dystrybucja: Arch Linux 2010.05
    Wątków
    12
    Siła Reputacji
    45
    Reputacja
    419

LG Flatron W1941S 19"

Monitor sprawuje się super. Nie ma żadnych wad (nie licząc, że w instalatorze systemu linuxa jak i Win obraz jest zazwyczaj rozciągnięty, ale od tego na monitorze przycisk 4:3 in Wide) związanych z używaniem pod linuxem. Jest w miare tani, jakjuż wspomniałem jak coś nie obsługuje panoramy to jest opcja 4:3 in Wide. Rozdzielczość 1360x768, w trybie 4:3 in Wide 1024x768.

Ten monitor w przeciwieństwie do LG Flatron L1719S nie ma problemu z "częstotliwością" pod moim sprzętem (było to zwłaszcza w grach fullscreen).

Taka wskazówka: Kupiłem ten monitor, choć uważałem, że panorama to bezsens tylko przez opcje 4:3 in wide - bo uważałem, że jak w panoramie nie będzie mi najwygodniej, to będę jechał na tej opcji.
    Kod:
    registered Linux user number 493277

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia