Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

Wątków
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

sndconfig rozpoznaje moja karte dzwiekowa na isie jako azt1006 przy probie konfiguracji karty sndconfig wyrzuca komunikat dotyczacy modulu ad1848.o.gz "no such device" i karta w zaden sposob nie chce sie uruchomic, czy ktos wie moze jak to pokonac?

Wątków
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    66
    Reputacja
    517

Re: problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

sndconfig rozpoznaje moja karte dzwiekowa na isie jako azt1006 przy probie konfiguracji karty sndconfig wyrzuca komunikat dotyczacy modulu ad1848.o.gz "no such device" i karta w zaden sposob nie chce sie uruchomic, czy ktos wie moze jak to pokonac?
    Nie ma takiego modulu...To oznacza, ze nie masz modulu - kurde, masło maślane Ale poważnie. Wychodzi na to, ze nie ma sterownika (w wielkim skrócie) Mozesz udać się na stronę projektu ALSA http://www.alsa-project.org ściągnij najowszą wersję i zainstaluj. Mam nadzieję, że wiesz jak instalować ze źródeł. Jak nie pytaj. Najważniejsze jest przedzytanie pliku README
    Powodzenia.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)