Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

Wątków
    1
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

sndconfig rozpoznaje moja karte dzwiekowa na isie jako azt1006 przy probie konfiguracji karty sndconfig wyrzuca komunikat dotyczacy modulu ad1848.o.gz "no such device" i karta w zaden sposob nie chce sie uruchomic, czy ktos wie moze jak to pokonac?

Wątków
    38
    Siła Reputacji
    69
    Reputacja
    517

Re: problem z uruchomieniem karty dzwiekowej azt1006

sndconfig rozpoznaje moja karte dzwiekowa na isie jako azt1006 przy probie konfiguracji karty sndconfig wyrzuca komunikat dotyczacy modulu ad1848.o.gz "no such device" i karta w zaden sposob nie chce sie uruchomic, czy ktos wie moze jak to pokonac?
    Nie ma takiego modulu...To oznacza, ze nie masz modulu - kurde, masło maślane Ale poważnie. Wychodzi na to, ze nie ma sterownika (w wielkim skrócie) Mozesz udać się na stronę projektu ALSA http://www.alsa-project.org ściągnij najowszą wersję i zainstaluj. Mam nadzieję, że wiesz jak instalować ze źródeł. Jak nie pytaj. Najważniejsze jest przedzytanie pliku README
    Powodzenia.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)