Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
9.2 dystrybucja z Linux+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: 9.2 dystrybucja z Linux+

Anonymous Gość

9.2 dystrybucja z Linux+

Znakomity, ale próba doinsalowania jakiegokolwiek pakietu z płyty, pomimo poprawnych komunikatów kończy sie tym ze program przestaje rozpoznawać napędy i odmawia w ogóle posłuszeństwa. Dopiero reinstalacja z opcją naprawy powoduje poprawne zainstalowanie pakitów i pracę oprogramowania. Nie ma znaczeniqa konfiguracja sprzętu ponieważ instalowałem na 2 różnych komputerach z jednakowym skutkiem.

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość
    Aktualizowales system przez internet?

Anonymous Gość
    Musisz troszke pogmerac W MANDRAKE CONTROL CENTER wybierasz "Oprogramowanie" i ostatnia ikonke (Konfigurj pakiety). Potem dla KAZDEGO CD-ROMu zmeniasz sciezke z /mnt/cdrom/blablabla na np. /mnt/DVD jak w tym katalogu masz zamontowany naped i juz OK prosi cie o wlozenie plytki i juz I tak z kazdym CD
    Pozdrawiam
    zavader

Anonymous Gość
    Dzięki.
    Mam wrażenie, że nie dokońca zdefiniowałem problem. Mianowicie po instalacji pojawia się komunikat, ze nie ma pliku "user/share/applink-mdk/Configuration/configure your computer. desktop". A wtórnie, kikniecie na ikonę napedu powoduje pojawienie sie okna "uruchom z". I to okno pojawia sie po kliknieciu na dowolną ikonę.

Program instalowałem wyłacznier z płyt Linux+
    Andrzej

Anonymous Gość
    Dzięki.
    Mam wrażenie, że nie dokońca zdefiniowałem problem. Mianowicie po instalacji pojawia się komunikat, ze nie ma pliku "user/share/applink-mdk/Configuration/configure your computer. desktop". A wtórnie, kikniecie na ikonę napedu powoduje pojawienie sie okna "uruchom z". I to okno pojawia sie po kliknieciu na dowolną ikonę.

Program instalowałem wyłacznier z płyt Linux+
    Andrzej
    u mnie było to samo.powturzyłem instalację z tym żę zrobiłem uaktualnienie i
    wszystko ok. cały czas miotam się za to ze sterami do nvidi bo te ostatnie (4496)
    jak je przetrząsnąć okazuje się że najwyższy kernel z który pracują to 2.40.21.
    jedyny ratunek jak na razie to cofnąć kernela.chyba że się mylę.
    pozdrawiam.
    krzysiek (gdkj)

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)