Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
9.2 dystrybucja z Linux+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: 9.2 dystrybucja z Linux+

Anonymous Gość

9.2 dystrybucja z Linux+

Znakomity, ale próba doinsalowania jakiegokolwiek pakietu z płyty, pomimo poprawnych komunikatów kończy sie tym ze program przestaje rozpoznawać napędy i odmawia w ogóle posłuszeństwa. Dopiero reinstalacja z opcją naprawy powoduje poprawne zainstalowanie pakitów i pracę oprogramowania. Nie ma znaczeniqa konfiguracja sprzętu ponieważ instalowałem na 2 różnych komputerach z jednakowym skutkiem.

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość
    Aktualizowales system przez internet?

Anonymous Gość
    Musisz troszke pogmerac W MANDRAKE CONTROL CENTER wybierasz "Oprogramowanie" i ostatnia ikonke (Konfigurj pakiety). Potem dla KAZDEGO CD-ROMu zmeniasz sciezke z /mnt/cdrom/blablabla na np. /mnt/DVD jak w tym katalogu masz zamontowany naped i juz OK prosi cie o wlozenie plytki i juz I tak z kazdym CD
    Pozdrawiam
    zavader

Anonymous Gość
    Dzięki.
    Mam wrażenie, że nie dokońca zdefiniowałem problem. Mianowicie po instalacji pojawia się komunikat, ze nie ma pliku "user/share/applink-mdk/Configuration/configure your computer. desktop". A wtórnie, kikniecie na ikonę napedu powoduje pojawienie sie okna "uruchom z". I to okno pojawia sie po kliknieciu na dowolną ikonę.

Program instalowałem wyłacznier z płyt Linux+
    Andrzej

Anonymous Gość
    Dzięki.
    Mam wrażenie, że nie dokońca zdefiniowałem problem. Mianowicie po instalacji pojawia się komunikat, ze nie ma pliku "user/share/applink-mdk/Configuration/configure your computer. desktop". A wtórnie, kikniecie na ikonę napedu powoduje pojawienie sie okna "uruchom z". I to okno pojawia sie po kliknieciu na dowolną ikonę.

Program instalowałem wyłacznier z płyt Linux+
    Andrzej
    u mnie było to samo.powturzyłem instalację z tym żę zrobiłem uaktualnienie i
    wszystko ok. cały czas miotam się za to ze sterami do nvidi bo te ostatnie (4496)
    jak je przetrząsnąć okazuje się że najwyższy kernel z który pracują to 2.40.21.
    jedyny ratunek jak na razie to cofnąć kernela.chyba że się mylę.
    pozdrawiam.
    krzysiek (gdkj)

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)