Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
GRIp - jak to zrobic?
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: GRIp - jak to zrobic?

Anonymous Gość

GRIp - jak to zrobic?

Hello!
    mam pytanko zwiazane z GRIP'em. Minowicie - programik wszystko idealnie ripuje zgrywa, muzyczka dziala tylko czemu nie moge odsluchac kawalkow w widoku plyty? Po prostu jak kilkam play, to "udaje ze gra" ale nic nie slychac? Nie wiem czemu... Ktos ma podobny problem? I dlaczego nie moge ripowac do mp3 tylko do ogg
    Pozdroofka

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Wątków
    38
    Siła Reputacji
    68
    Reputacja
    517

Re: GRIp - jak to zrobic?

"]Hello!
    mam pytanko zwiazane z GRIP'em. Minowicie - programik wszystko idealnie ripuje zgrywa, muzyczka dziala tylko czemu nie moge odsluchac kawalkow w widoku plyty? Po prostu jak kilkam play, to "udaje ze gra" ale nic nie slychac? Nie wiem czemu... Ktos ma podobny problem? I dlaczego nie moge ripowac do mp3 tylko do ogg
    Pozdroofka
    A jak odtwarzasz płytę innym playerem, to też jest cisza? Sprawdź jakimś (aumix, alsamixergui) czy CD-Audio nie jest wyciszone.
    Mozesz rippowac do mp3. Trzeba wybrac(doinstalowac) odpowiedni encoder. Ale z tego co słyszałem to ogg jest lepsze. Zachowują tą samą jakość dźwięku przy mniejszej objętości pliku, no i jest OpenSource.

Anonymous Gość
    Hmmm, wiesz wszystko dziala poza gripem, znaczy w XMMS dziala Nie wiem czemu tak jest ale obniza to komfort pracey Co do ogg - moze byc, faktycznie nie jest zle

Anonymous Gość
    Miales racje w XMMS tez nie dziala Moze to kwestia tego ze moj Naped CD z ktorego odtwarzam nie jest podpiety do karty muzycznej ja mam po prostu zintegrowana na plycie Bo w regulacjach glosnosci jeset niby wszystko ok...

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)