Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
tecra s1 - radeon mobility 9000 i Mdk 9.2? need help!
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: tecra s1 - radeon mobility 9000 i Mdk 9.2? need help!

Anonymous Gość

tecra s1 - radeon mobility 9000 i Mdk 9.2? need help!

witam...
    mam niemaly problem ze sterownikamio
    otoz zainstalowalem Mandrake'a 9.2, ktory niby wykrywa mi radeona mobility 9000, ale cos te sterowniki nie bardzo mu sluza
    chodzi o to, ze obraz sie jakby "rozjezdza", tzn glownie zamiast textu mam dziwne kolorowe paski i nic nie widziac na ekranie
    jak mu ustawie sterowniki VESA, to wszystko wyglada pieknie, ale nie mam akceleracji 3d
    z drugiej strony, gdy mam ustawionego radeona, gdy obraz mam spieprzony, to jak uruchomie jakas gierke to wszystko w niej dziala ok bez najmniejszych problemow
    na VESA, wlacze te same gierki i obraz caly rozjechany

problem w tym, ze nie moge znalezc zadnych sterownikow do tej karty dla linuxa, poniewaz na stronie ATI jest informacja, ze musze sciagnac sterowniki od producenta notebook'a, a na stronie toshiby z kolei pisza, ze nie maja sterownikow do linuxa, coz wiec mam zrobic, aby byc zadowolonym?

dzieki z gory za odpowiedzi
    pozdrawiam
    Adam M

Wątków
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)