Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
[HOW-TO] Instalacja sterowników do kart nVidia i ATI - instalacja pod Linuksem - Strona 15
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149

Temat: [HOW-TO] Instalacja sterowników do kart nVidia i ATI - instalacja pod Linuksem

niggazzz jest nieaktywny Sprzedawca Żywopłotów
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mandriva 2006 Free
    Wątków
    6
    Siła Reputacji
    26
    Reputacja
    1

Odp: [HOW-TO] Instalacja sterowników do kart nVidia i ATI - instalacja pod Linuksem

Cytat Napisał szuwa 64
    Ty masz okienko nVidii jakiego nie widzialem u siebie nigdy na Linuxie , tylko na windowsie
    Logo Nvidia pokazuje mi sie przy uruchamianiu systemu, sterowniki ''niby'' zainstalowane poprawnie, ale akceleracji 3D nie udalo sie uruchomic, a bez tego nie zobacze efektu polprzezroczystosci okna, ani zadna z gier nie pojdzie mi przez cedega. A tak chcialem zobaczyc to na wlasne oczy

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

szuwa 64 jest nieaktywny Mugol chmielowy
    Mężczyzna
    Dystrybucja: MDV 2008.1 ,lap - Aptosid "Κῆρες
    Wątków
    68
    Siła Reputacji
    64
    Reputacja
    551

Odp: [HOW-TO] Instalacja sterowników do kart nVidia i ATI - instalacja pod Linuksem

sorry , za szybko napisalem - okno nVidii pzy logowaniu do systemu oczywiście mam ,
    test ,, glxgears'' pieknie pracuje ale nowościa dla mnie jest to co Ty masz
    a ja tylko na windzie widzialem , czyli okienko konfiguracji nVidi -X server Settings.
    Linux user :407394
    "Napić się i jechać ? po co ? kiedy można zajarać i odlecieć..."

[jabber]cw12@debian.linux.pl[/jabber]

Wątków
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Wczoraj zainstalowałem Linuxa (mandrivie 2006) i jeszcze się w tym systemie za bardzo nie orientuje.
    Udało mi się zainstalować sterowniki nvidi 87.56 i resztę rzeczy skonfigurowałem tak jak tak jak było wcześniej pisane (wpis nvidia zamiast nv w xorg.conf i w modprobe.preload dopisane nvidia)ale podczas próby uruchomienia x serwera wyskakuje mi błąd
    ... no modules remaining
    *** Aborting***
    Screen(s) found, but none have a usable configuration.
    Proszę o pomoc

korni jest nieaktywny Boy Hotelowy
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mandrake 2006 free
    Wątków
    2
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

ekhmmm ja mam taki problem

wlaczam ta instalke , akceptuje licencje i mam
    "the kernel header file '/lib/modules/2.6.12-12mdk/build/include/linux/modversion.h' does not exist. The most likly reason for this is that the kernel header files in '/lib/modules/2.6.12-12mdk/build/include/' have not been configured.
    Please se the file '/var/log/nvidia-instaler.log ....'

no i ?

EDIT: problem "minal" gdy sciagnalem najnowszy pakiet, podczas instalcji dalej pisalo o jadrze i mowil czy nie sprawdzic na sieci, dalem nie i sam cos stowrzyl i potem zainstalowal sterownik, edytowalem plik xerog.conf bo tamgeo XFree.... nie bylo i narazie jest ok
    Ostatnio edytowane przez korni ; 13.06.2006 o 13:09

Wątków
    4
    Siła Reputacji
    76
    Reputacja
    740

Było o tym na forum już nie raz. Dobrze poszukaj. Podpowiem że być może nie masz kernel-source.
    Pomóż - kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl/

swizz jest nieaktywny Boy Hotelowy
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mandriva linux 2006 free
    Wątków
    8
    Siła Reputacji
    26
    Reputacja
    1

ja mam problem z usawieniem rozdzielczości monitora po zainstalowaniu sterów :prawy pzycisk myszy na pulpicie>>konfiguracja pulpitu>>ekran i do wyboru mam tylko 1600x1200 i częstotliwosć odświerzania 65 Hz POMOCY

pomoże mi ktoś
    Ostatnio edytowane przez suncez ; 31.10.2010 o 18:55 Powód: Automerged Doublepost

Wątków
    4
    Siła Reputacji
    76
    Reputacja
    740

Jeśli konfigurowałeś korzystając z draka to w Centrum Sterowania może masz źle ustawiony monitor (model itp.). To są tylko domysły. Nie chce pisać głupstw. W razie czego daj plik xorg.conf to może ktoś Ci pomoże.
    Pomóż - kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl/

Wojtek79 jest nieaktywny Jaskółka Europejska
    Mężczyzna
    Dystrybucja: PClinuxOS 2009 beta1
    Wątków
    60
    Siła Reputacji
    42
    Reputacja
    200

Post Odp: [HOW-TO] Instalacja sterowników do kart nVidia i ATI - instalacja pod Linuksem

Cytat Napisał swizz
    konfiguracja pulpitu>>ekran i do wyboru mam tylko 1600x1200 i częstotliwosć odświerzania 65 Hz POMOCY
    To jest akurat prosta sprawa. Linux ma całą konfigurację zapisaną w zwykłych plikach tekstowych. W katalogu /etc/X11/ znajdziesz plik xorg.conf. Zajrzyj do środka - jest tam sekcja Section "Screen". W tej sekcji pozmieniaj sobie rozdzielczości.
    GG: 1386206
    Linux registered user 400105 ( http://counter.li.org )

Wątków
    214
    Siła Reputacji
    161
    Reputacja
    1854

Ze Wzgledu Na Totalna Przestarzalosc I Nie Aktualnosc Tego How-to Zamykam Go I Odklejam....
    Osobiscie Radze Podchodzic Ostroznie Do Opisanych Tutaj Metod.

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)