Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
co to może być???
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: co to może być???

Anonymous Gość

co to może być???

podczas instalacji mdk 9.1 dochodzi do instalacji pakietów po czym komp staje i ani rusz trzeba go resetować przyciskiem bo tak se czekał nie wiadomo na co około 2 godz. sprawdzałem płytę jest ok (instalowalam na innych kompach)poza tym instalowałem mdk wcześniej i nie było takich problemów. dysk jest po formatowaniu i dzieleniu a więc czysty jak łza, przygotowałem sobie dysk specjalnie na linuxa i niespodziewanka. jak macie jakiś pomysł to poradzcie co robić?
    aha po tym całym zamieszaniu winda też sfiksowała tzn brak niektórych blibliotek dll.i nie działają niektore programiki, z windą jest spoko bo mam obraz ghosta ale to chyba nie o to chodzi..coś jest nie tak prawda?
    tylko blagam nie mówcie że to wina sprzętu bo rozebrałem kompa na drobny mak i zlozyłem zgodnie z zasadami.będę
    wdzięczny za radę

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Wątków
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    29
    Reputacja
    1
    Na mój gust coś ze sprzętem - u mnie jak się nie instaluje Mandrake zaczynam od ramów - chciaż najczęsciej przy walniętych ramch jest komunikat kernel panic ble ble ble..... Ustawienia w biosie ? Procek za mocno się grzeje ? przyczym może być bardzo wiele ((

Wątków
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

.

Instalowalem ostanio Mandrake 9.2 u kumpla na Celeronie chyba 700 Mhz i mialem podobny problem.
    Wiesz, powiem tak: Im bardziej linux zaczal zblizac sie (przypominac )do Windows, tym mniej
    jest stabilny, a ja zaczynam mniej szanowac ten system.

Pierwszy raz zetknalem sie z Linuxem 1998 roku i prawie wszystko odbywalo sie w trybie tekstowym, a
    X startowalo sie recznie.
    Jednak wtedy wszystko bylo stabilne i dzialalo jak nalezy.
    Ostanio kupilem finalna wersje Mandrake 9.2, po instalacji i kilku uruchomieniach linux wysypal mi sie jak winda.
    Nie jestem zaawansowanym uzytkownikiem linuxa, jestem zwyklym, normalnym uzytkownikiem, ktory siega po to ogromne
    narzedzie z koniecznosci. Koncepcja linuxa jest wspaniala, narzedzia zawarte w nim jeszcze lepsze, lecz ostanie wersje coraz
    bardziej traca swoja odrebnosc i staja sie mniej stabilne.
    Z usmiechem na twarzy wspominam czasy Amigi, wtedy jakby problemow bylo mniej, a te ktore sie pojawialy byly banalne.
    Linux byl czyms takim jak Amiga, mial jakas magiczna sile przyciagania, pozwalal czuc sie kims wyjatkowym.
    Niestety te czasy juz minely!

Anonymous Gość
    JEST UDAŁO SIĘ zainstalowałem mdk 9.2
    a teraz dla potomności:
    ja zrobilem tak:
    1. wyłączyłem kompa wyjąłem pamięć RAM i
    2. zresetowałem CMOS (zworką)
    3. włozyłem pamięć RAM
    4. włączyłem kompa wszedłem w BIOS przywróciłem fabryczne ustawienia tzn (F 5 - old BIOS default)
    5. i zresetowalem kompa
    trochę winda zaszalała ale to idzie poustawiac
    potem zwykła instalka linuxa tzn botowanie z płyty itd.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)