Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Instalacja Mandrivy 2010.2 i ekran z Mandriva Pulse podczas uruchomienia
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Instalacja Mandrivy 2010.2 i ekran z Mandriva Pulse podczas uruchomienia

Wątków
    5
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Instalacja Mandrivy 2010.2 i ekran z Mandriva Pulse podczas uruchomienia

Witajcie !
    Proszę o informację odnośnie ekranu jaki pojawił mi się po instalacji Mandriva 2010.2 na drugim komputerze. Gdy komputer wgrał mi system, moim oczom, zamiast okna dialogowego dotyczącego logowania pojawiła się plansza z przeglądarki internetowej, w której wyeksponowana została Mandriva Pulse 2013. Niestety żadna kombinacja klawiszy nie dała pozytywnego rezultatu i nie udało mi się opuścić tego okna. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ? Czy to oznacza że to już koniec Mandrivy i nie można zainstalować żadnej starszej wersji ? Jaki błąd popełniłem podczas instalacji, ewentualnie jak wyjść ze wspomnianej przeglądarki ? Zaznaczam że w 2011 roku, gdy stawiałem system 2010,2 na moim osobistym komputerze, żadnych nieprzyjemnych niespodzianek nie spotkałem, a wczoraj, gdy robiłem w zasadzie to samo co kiedyś, nie wpadł mi inny pomysł niż sformatowanie wszystkiego od nowa i wgranie, niestety, Windows XP.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o jakąkolwiek informacje od tych, którzy mieli ten sam problem.

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

mirej jest nieaktywny Sprzedawca Żywopłotów
    Mężczyzna
    Dystrybucja: Mageia 2
    Polska
    Wątków
    21
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    26
    Reputacja
    51

Odp: Instalacja Mandrivy 2010.2 i ekran z Mandriva Pulse podczas uruchomienia

Czy instalowałeś na świeżo sformatowanych partycjach? Czy płytka instalacyjna jest stara czy świeżo ściągnięta? Rozważ instalację Mageia 2 Pobierz Mageia 2
    Ostatnio edytowane przez mirej ; 18.02.2013 o 12:47
    MiReJ

Aquila.pl jest nieaktywny Borsuk
    Mężczyzna
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • GA-K8VT800
      • Procesor:
      • AMD sempron 2600+
      • Karta Graficzna:
      • GF 6600 GT
      • Karta Dźwiękowa:
      • GA-7VAX Onboard Audio (Realtek ALC650)
      • Monitor:
      • LG L204WT
      • Kernel:
      • 3.12.13-desktop-2.mga4
    Dystrybucja: Mageia 4 x86_64
    UK
    Wątków
    13
    Downloads
    49
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    70
    Reputacja
    695

Witam
    Możliwe, że system załadował się automatycznie (bez logowania użytkownika) i pojawiła się strona reklamy Mandrivy. Czy klawiatura Ci działa? Może dlatego nie możesz jej wyłączyć. Podałeś za mało danych i wszystko to przypuszczenia. Na ostatek jestem zwolennikiem instalowania najnowszej stabilnej wersji dystrybucji. Bo po co używać czegoś starego jak można i to za darmo instalować nowe. W tym przypadku Mandriva 2011.
    Napisz coś więcej o problemie.
    Pozdrawiam
    "Na koszulkach znak pingwina mają tylko lamerzy, prawdziwy linuksiarz ma pingwina wytatuowanego na plecach."
    Mojej

Mężczyzna
    Polska
    Wątków
    21
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    26
    Reputacja
    51

Ja bym polecał Mageia2. Kilka dni temu ją zainstalowałem w miejsce MDV2011 którą używałem prawie 1-rok. Od kilku dni widzę że zaczęły znikać linki i strony z pakietami RPM. Mandriva przechodzi w zapomnienie. Mageia moim zdaniem obrała dobry kierunek poprawiając i rozwijając starą MDV2010.2 pod nową nazwą. Po instalacji cały sprzęt Hardwarowy ruszył bez kłopotów i dodatkowej ingerencji. Mageia to łącznik MDV2010.2 tradycji i nowinek z MDV2011.
    Pozdrawiam
    MiReJ

Wątków
    5
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Instalowałem na świeżo sformatowanej partycji w miejsce Mandrivy 2008.1, ze starej płyty instalacyjnej. Klawiatura raczej działa bo gdy kliknąłem w obrazki, klawisz "prawa strzałka" działa i wyświetla kolejne. Co dziwnego zaobserwowałem w przeglądarce, to: nie działa prawy przycisk myszy z menu kontekstowym i nie ma u góry belki z przyciskami funkcyjnymi.

Mężczyzna
    Polska
    Wątków
    21
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    26
    Reputacja
    51

Jeżeli home też formatowałeś, to chyba masz uszkodzoną instalkę.
    MiReJ

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia