Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
ssh i mkd 9,1
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: ssh i mkd 9,1

Anonymous Gość

ssh i mkd 9,1

instaluje ssh wszystko ladnie pieknie potrafie sie polaczy cz lokalneho hosta na lokalny ale za to nie potragie si epolaczyc z innego komputera bo putty sie po prostu wylacza mial ktos taki problem albo zna jakas fajna stronek ze opisem jak skonfigurowac ssh z paczek instalowanego a jeszcze jedno zauwaylem ze jak wlaczylem pierwszy raz ssh na 9,0 to wygenerowal klucze czego nei uczynil w 9,1 i na bank nie jest to wina firewalla bo mam go wylaczonego

Wątków
    4
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1
    No nie wiem... ja miałem podobny problem. Ale wystarczyło że dodałem kilka regułek na Shorewallu i pomogło. Dokładniej wrzuciłem ACCEPT dla pakietów z neta na firewall przychodzących na port 22.

Pozdrawiam, Alexy

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Uprawnienia