Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Szablon do malowania logo Linux
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Szablon do malowania logo Linux

webcat jest nieaktywny Moderator
    Mężczyzna
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155
      • Procesor:
      • Intel(R) Core(TM) i5-2550K CPU @ 3.40GHz
      • Karta Graficzna:
      • Asus GeForce GTX 560 1024MB DDR5/256bit
      • Karta Dźwiękowa:
      • HDA Intel PCH
      • Monitor:
      • LED AOC e950Swda x2
      • Kernel:
      • 3.2.8-1-ARCH
    Dystrybucja: Arch x86_64
    Polska
    Wątków
    40
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    102
    Reputacja
    1281

Lightbulb Szablon do malowania logo Linux

Witam,

Z okazji, że zbliża się sezon zimowy (chodź za oknem tego nie widać), postanowiłem oznaczyć swój kask i snowboard logiem Linux, a może jeszcze jakimś innym.
    Mam nadzieje, że dzięki temu w tą zimę nie złapię żadnego wirusa i nie będzie kernel panic na snowparku

Niestety artysta ze mnie żaden i nawet kreski równo nie umiem namalować, tak więc potrzebuję jakiegoś szablonu, który wytnę i nakleję na powierzchnie do malowania, a następnie pomaluję sprejem.
    Naszkicowanie i wycięcie szablonu takiego jak logo Arch-Linux nie jest trudne
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	arch-spray1-03.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	76.8 KB
ID:	1957
    Ale logo Linux, albo jeszcze RPI o którym też myślałem to już wyższa szkoła jazdy dla mnie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tux_pavement.png
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	49.7 KB
ID:	1958
    W sumie można "płaskie" logo wydrukować i wyciąć z niego elementy które powinny być zamalowane i mamy szablon, który trzeba teraz przenieść na powierzchnię która nie jest płaska (kask).
    Rozumiem, że użyć muszę czegoś grubszego niż papier, tak aby sprej nie przesiąkną. Myślałem o zastosowaniu taśmy malarskiej. Dodatkowo, czy są jakieś specjalne spreje do tego typu zastosowań? Tz. aby farba wytrzymała warunki zimowe(śnieg, ujemna jak i dodatnia temperatura, ścieranie, woda), oraz będzie dobrze nakładać się i trzymać na powierzchniach dość śliskich, lakierowanych.

Jeśli macie jakieś rady, pomysły, fajne szablony to chętnie skorzystam.
    "Najważniejsze założenie projektowe polega na tym,
    że Linux powinien sprawiać frajdę."
    ~ Linus Torvalds

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia