Hello Guest, if you reading this it means you have not yet registered. Please take a second to Click here to register and in a few simple steps, you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Please note that nicknames are prohibited lewd or meaningless (no numbers or letters at random) and introduce yourself in the section for you to meet our community.
Szablon do malowania logo Linux
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Szablon do malowania logo Linux

webcat jest nieaktywny Moderator
    Mężczyzna
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 LGA 1155
      • Procesor:
      • Intel(R) Core(TM) i5-2550K CPU @ 3.40GHz
      • Karta Graficzna:
      • Asus GeForce GTX 560 1024MB DDR5/256bit
      • Karta Dźwiękowa:
      • HDA Intel PCH
      • Monitor:
      • LED AOC e950Swda x2
      • Kernel:
      • 3.2.8-1-ARCH
    Dystrybucja: Arch x86_64
    Polska
    Wątków
    40
    Siła Reputacji
    104
    Reputacja
    1281

Lightbulb Szablon do malowania logo Linux

Witam,

Z okazji, że zbliża się sezon zimowy (chodź za oknem tego nie widać), postanowiłem oznaczyć swój kask i snowboard logiem Linux, a może jeszcze jakimś innym.
    Mam nadzieje, że dzięki temu w tą zimę nie złapię żadnego wirusa i nie będzie kernel panic na snowparku

Niestety artysta ze mnie żaden i nawet kreski równo nie umiem namalować, tak więc potrzebuję jakiegoś szablonu, który wytnę i nakleję na powierzchnie do malowania, a następnie pomaluję sprejem.
    Naszkicowanie i wycięcie szablonu takiego jak logo Arch-Linux nie jest trudne
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	arch-spray1-03.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	76.8 KB
ID:	1957
    Ale logo Linux, albo jeszcze RPI o którym też myślałem to już wyższa szkoła jazdy dla mnie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Tux_pavement.png
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	49.7 KB
ID:	1958
    W sumie można "płaskie" logo wydrukować i wyciąć z niego elementy które powinny być zamalowane i mamy szablon, który trzeba teraz przenieść na powierzchnię która nie jest płaska (kask).
    Rozumiem, że użyć muszę czegoś grubszego niż papier, tak aby sprej nie przesiąkną. Myślałem o zastosowaniu taśmy malarskiej. Dodatkowo, czy są jakieś specjalne spreje do tego typu zastosowań? Tz. aby farba wytrzymała warunki zimowe(śnieg, ujemna jak i dodatnia temperatura, ścieranie, woda), oraz będzie dobrze nakładać się i trzymać na powierzchniach dość śliskich, lakierowanych.

Jeśli macie jakieś rady, pomysły, fajne szablony to chętnie skorzystam.
    "Najważniejsze założenie projektowe polega na tym,
    że Linux powinien sprawiać frajdę."
    ~ Linus Torvalds

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia