Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Ruby On Rails dobry tutorial na początek
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Ruby On Rails dobry tutorial na początek

Stajnia jest nieaktywny Pogromczyni smoków
    Kobieta
    • Platforma sprzętowa
      • Płyta Główna:
      • Patrz w Profilu =o mnie=
      • Procesor:
      • Patrz =o mnie=
      • Karta Graficzna:
      • Patrz =o mnie=
      • Kernel:
      • Patrz =o mnie=
    Dystrybucja: ARCH Linux/ Aptosid/ Debian
    Polska
    Wątków
    78
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    161
    Reputacja
    2152

Ruby On Rails dobry tutorial na początek

Gdyby ktoś miał ochotę pobawić się z Ruby on Rails, polecam książkę Michaela Heartl'a "The Ruby on Rails Tutorial - Learn Web Development with Rails". Książka dostępna do czytania za darmo tutaj: Ruby on Rails Tutorial (3rd Ed.), Learn Web Development with Rails - Michael Hartl | Softcover.io. Polecam też "Head First - Ruby on Rails" ale to raczej żeby przejrzeć dodatkowo, zaletą książki jest przyjemna forma przedstawienia wiedzy, dobrze porządkuje architekturę railsów, ale omówiona jest tam wersja rails 2 a obecnie mamy już 4tą. Różnice są jednak łatwe do wychwycenia, jeśli mamy już jakieś podłoże nabyte np w trakcie przechodzenia przez tutorial Hartl'a, w którym budujemy aplikację przypominajacą Twittera.
    Dodatkowo mnóstwo wideo tutoriali: railscasts.com
    I dobre wsparcie na stackoverflow.com

Miłej zabawy
    No. Albo taki bober. Toż to rybak! Łapał ryby, łapał, cały kosz nałapał… A dziad idzie, prosi: „Daj rybkę mnie, głodnemu”. A rybak klepnął sie po dupie, „O tu dla ciebie ryba, darmozjadu” – mówi. I jeszcze piernuł. I co? Od razu jemu chwost rybięcy wyrasta i szerść, i odtąd bobry w wodzie kisno i z zimna popierdujo…

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia