Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Mandrake 9.1 na WinXP
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Mandrake 9.1 na WinXP

Wątków
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    0
    Reputacja
    1

Mandrake 9.1 na WinXP

Mam na dysku C: Win98, na D: WinXp (partycja NTFS) i chciałbym zainstalowac Mandrake 9.1 na Windows'ie z pomocą polecenia lnx4win, ale po wpisaniu tego wyrażenia po znaku zachęty nie ma żadnej reakcji, system dalej się chce instalować na ustawieniach standardowych, pyta o podział na parycję, ale ja na razie tego nie chcę.
    Proszę o pomoc, wiem że to profanacja LINUXA, ale za dużo mam ważnych danych żeby je stracić, dlatego zmuszony jestem tak zainstalować LINUXA.

Wątków
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    66
    Reputacja
    517

Re: Mandrake 9.1 na WinXP

Mam na dysku C: Win98, na D: WinXp (partycja NTFS) i chciałbym zainstalowac Mandrake 9.1 na Windows'ie z pomocą polecenia lnx4win, ale po wpisaniu tego wyrażenia po znaku zachęty nie ma żadnej reakcji, system dalej się chce instalować na ustawieniach standardowych, pyta o podział na parycję, ale ja na razie tego nie chcę.
    Proszę o pomoc, wiem że to profanacja LINUXA, ale za dużo mam ważnych danych żeby je stracić, dlatego zmuszony jestem tak zainstalować LINUXA.
    Heh, z tego co słyszałem to nie jest to dobre rozwiązanie. Zdaje się, że ten projekt nie jest dopracowany. Nawet jak uda Ci się zainstalować w ten sposób to będziesz tylko narzekał, że działa wolno, że muli itd. itp. Linux na partycji fat to pomyłka, chociażby ze względu na prawa dostępu. FAT najzwyczajniej tego nie obsługuje. Natomiast instalacja na partycji NTFS chyba się nie powiedzie, dlatego, że kerenel nie wspiera zapisu na NTFS (to znaczy, niby wspiera, ale jest to niebezpieczne). Jeśli boisz się o utratę danych i nie możesz wydzielić miejsca sprawdź Knoppixa. Uruchamiany z płyty nic na dysku nie napsuje, a do tego sam wszystko skonfiguruje automagicznie.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)