Witaj Gościu, jeżeli to czytasz to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund , a dzięki temu zniknie Ci ten dymek oraz będziesz miał pełne możliwośći personalizacji forum do własnych potrzeb.
Mam proble jeżeli chodzi o konfiguracje WINE
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Mam proble jeżeli chodzi o konfiguracje WINE

Anonymous Gość

Mam proble jeżeli chodzi o konfiguracje WINE

Mam proble jeżeli chodzi o konfiguracje WINE pod KDE. Otóż uruchamiam program konfiguracyjny z poziomu KDE, dokonuje zmian, ale nie mogę ich "zastosować", a po kliknieciu w OK zmiany nie są zachowane. Próbowałem zarówno z poziomu zwykłego użytkownika jak i root'a. Proszę o pomoc. Z góry wszystkim dzięki

2. Panna Google
    Panna Google jest aktywna

Pochwał
    159

Nie lubisz reklam? Zarejestrowani ich nie widzą! Rejestracja

Anonymous Gość

Re: Mam proble jeżeli chodzi o konfiguracje WINE

Czegos tu nie rozumiem .... ustawien wine mozna robic np za pomoca notatnika czy innego edytora textu. W swoim katalogu roboczym masz katalog .wine w ktorym jest config i wystarczy go wyedytowac i nie ma zadnego problemu. Pomocny jest pakiet winesetuptk ktory wszystko zrecznie i w trybie graficznym za nas konfiguruje ...

Anonymous Gość

Wine

Właśnie chodzi mi o ten graficzny pakiet do konfiguracji, to jego dotyczą powyższe problemy...

Wątków
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Siła Reputacji
    29
    Reputacja
    1
    Daj sobie spokuj z jakimś programikiem co ustawia cos tam (chyba wiem o co ci chodzi widziałęm to na oczy) ale nie odpalałem go bo konfiguracja wine sprowadza się do jednego pliku tekstowego (o ile pamietam bo nie używam wine wole vmware) najlepiej zaloguje sie na root'a i wszelkie wpisy zrób z jakiegoś edytora i po kłopocie. Szczerze powiem, że jak się do tego przezwyczaisz to wszelkie konfiguracyjne pliki będzie tak robił a ma to swoje zalety ponieważ w pełni panujesz nad tym co tam wpiszesz i jest mniej problemów później.

Informacje o wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)